Sha Tarot Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Well, let's see what The Universe has to tell you :)


2 posters

    Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне?

    Sha Angreal
    Sha Angreal
    Admin


    Брой мнения : 5
    Join date : 05.11.2014

    Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне? Empty Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне?

    Писане by Sha Angreal Пон 17 Окт 2016, 15:19

    Ами заповядайте, да споделите или питате в тази тема Very Happy

    Би било чудесно да обсъждаме карти, комбинации и т.н.



    П.П. Ако някой иска да му се гледа, не мога да обещая, че ще бъде направено.


    Последната промяна е направена от Sha Angreal на Сря 04 Яну 2017, 22:36; мнението е било променяно общо 1 път
    avatar
    Vela


    Брой мнения : 3
    Join date : 29.12.2016

    Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне? Empty Re: Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне?

    Писане by Vela Пет 30 Дек 2016, 17:07

    Привет и благодаря Smile Имам удоволствието да задам първия въпрос Very Happy
    Работа - Ще си намеря ли работа до два месеца?

    Успех на форума със сигурност ще има много които ще искат да зададат въпроси, да споделят опита си, и такива които ще искат да се научат!
    Sha Angreal
    Sha Angreal
    Admin


    Брой мнения : 5
    Join date : 05.11.2014

    Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне? Empty Re: Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне?

    Писане by Sha Angreal Пет 30 Дек 2016, 20:00

    Здравей, Вела! А ти имаш ли си твои карти?
    Би могла да изтеглиш за този въпрос и после заедно да ги коментираме  Smile 
    Ако нямаш, ще ти изтегля.

    Благодаря за хубавите думи!
    avatar
    Vela


    Брой мнения : 3
    Join date : 29.12.2016

    Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне? Empty Re: Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне?

    Писане by Vela Пет 30 Дек 2016, 20:30

    Не няма си мои карти пробвам с онлайн теглене и понякога виждам но друг път не, и възможно ли е картите да бъдат тълкувани на усещания (колкото и сбъркано да звучи) а не на всичко онова написано като значение Very Happy Картите таро май са си цяла наука
    Sha Angreal
    Sha Angreal
    Admin


    Брой мнения : 5
    Join date : 05.11.2014

    Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне? Empty Re: Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне?

    Писане by Sha Angreal Съб 31 Дек 2016, 00:27

    Vela написа:Не няма си мои карти пробвам с онлайн теглене и понякога виждам но друг път не, и възможно ли е картите да бъдат тълкувани на усещания (колкото и сбъркано да звучи) а не на всичко онова написано като значение Very Happy Картите таро май са си цяла наука
    О, да! Разбира се! Всъщност, когато гледаме, ние се синхронизираме с енергийните информационни полета около нас и ни е нужен някакъв спусък, който в случая са картите, но лесно може да са руни, бобчета или каквото ни дойде Wink

    Всъщност тези средства ни помагат да развиваме интуицията си и да се настройваме на тези вълни. Възможно е дори да се свързваме с акаша, но за това не съм сигурна Smile

    Така че просто се вслушвай наистина в себе си и следи, какво се случва. Става все по-лесно с времето.

    Когато имам желание за картите, ще тегля за въпросът ти.
    Sha Angreal
    Sha Angreal
    Admin


    Брой мнения : 5
    Join date : 05.11.2014

    Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне? Empty Re: Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне?

    Писане by Sha Angreal Сря 04 Яну 2017, 22:47

    Vela написа:Привет и благодаря Smile Имам удоволствието да задам първия въпрос Very Happy
    Работа - Ще си намеря ли работа до два месеца?

    Здравей, Вела!
    Картите, които изтеглих за теб са - 
    Кралица Пентакъл като основа - което показва въпросът ти и амбицията да си намериш скоро работа.
    А комбинацията е:
    ИМПЕРАТОР - О 4 ПЕНТАКЪЛА - СИЛА

    Отговорът е по-скоро Не. А проблемът е в това, че не се развиваш в посока, която ще ти позволи да си намериш работа. Стоиш на едно място и не развиваш способностите си.
    Изключително инертни са тези карти... а също и опасни - показват, че други могат да се възползват от теб, без ти да имаш някакви облаги от това.

    Съветът е да разшириш границите си, да излезеш от зоната си на комфорт и консервативните си възгледи относно професията си. Статуквото, колкото и да ти е познато и колкото и да ти е удобно в това, което познаваш, няма да ти помогне да се развиеш.

    Трябва да признаеш Силата в себе си. Че си способна да се наслаждаваш на онова, с което се занимаваш и то да ти дарява благоденствието, от което се нуждаеш. 
    Нагласата, с която ще успееш е вярата в себе си в собствените ти възможности. 
    Ще трябва да развиеш или изявиш Силата на Волята си, за да докажеш на себе си и на другите, че струваш. А това се случва, когато следваш собственото си вдъхновение. Не онова, което е важно за другите, а за теб самата.
    avatar
    Vela


    Брой мнения : 3
    Join date : 29.12.2016

    Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне? Empty Re: Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне?

    Писане by Vela Сря 01 Фев 2017, 22:01

    Здравей,

    Много благодаря за картите! Видях го когато ми отговори, но на прима виста картите не ми говориха нищо свързано с работа. Факта е, че от седмица работя и за сега е добре, работата ми! Картите - кралица пентакли да аз съм, но императора реално е мъж свързан с моето минало и някак винаги излиза в настоящето ми, но не мога да го разтълкувам както трябва (тези карти). Когато ми заговорят повече ще споделя Smile
    Sha Angreal
    Sha Angreal
    Admin


    Брой мнения : 5
    Join date : 05.11.2014

    Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне? Empty Re: Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне?

    Писане by Sha Angreal Пон 06 Фев 2017, 10:10

    Благодаря, за обратната връзка, Вела!
    Картите, които изтеглих за теб, са много силно предупреждение за злоупотреба със сила и власт, затова, моля, бъди внимателна и не се доверявай на всеки.

    Бих могла да видя комбинацията като позитивна, при зряло отношение и осъзнаване на собствените сили, както и че миналото и старите модели, вече не са действащи. Така че поздравления - да бъдеш в силата си и да я ползваш, говори за по-високо ниво на съзнание Smile

    На Слука!

    Sponsored content


    Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне? Empty Re: Карти, комбинации или нещо интересно за споделяне?

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет 26 Апр 2024, 16:26